Fotel – oryginalny element salonu

Adelta-Ball-Chair2

Stanowią idealny dodatek do salonu, jadalni, pokoju dziennego. Sprawiają, że pomieszczenie zyskuje nowy wymiar, staje się ciepłe, klimatyczne, a przede wszystkim eleganckie. O czym mowa? Oczywiście o fotelach, które uzupełniają nawet najbardziej chłodne aranżacje i dodają wnętrzom smaku i stylu. Na rynku mamy obecnie bardzo duży wybór foteli tapicerowanych reprezentujących naprawdę różne trendy wzornictwa. Popularne są meble o rysie klasycznym, tradycyjnym ? posiadające zwykle konstrukcję drewnianą, podłokietniki, obite materiałem lub skórą. Możemy spotkać także meble neutralne, które pasują do różnych wnętrz. Najpopularniejsze ostatnio są jednak fotele tapicerowane nowoczesne, które wymagają nieco dłuższej charakterystyki.

Fotel nowoczesny czyli jak połączyć minimalizm z elegancją i stylem

Tym, co cechuje nowoczesne fotele tapicerowane jest z pewnością oryginalny design, ostry kolor oraz niebanalny pomysł. Meble te zwykle tworzone są z metalu oraz tworzyw sztucznych, rzadziej ich konstrukcję stanowi drewno. Jeśli chodzi o obicie, najczęściej spotkać możemy ekoskórę oraz materiały o ciekawej fakturze oraz wzorach. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji foteli nowoczesnych, które są kwintesencją tego ciekawego stylu aranżacyjnego.

 

Fotel ten reprezentuje dwa najważniejsze wyznaczniki nowoczesnego stylu ? oryginalną bryłę oraz mocny akcent kolorystyczny. Ożywi on sterylne wnętrze i doda mu pazura. Elementy czerwone stanowią obecnie bardzo popularny rys wnętrz polskich mieszkań. W połączeniu z innymi czerwonymi akcesoriami możemy uzyskać stylowe i eleganckie zestawienie.


W nowoczesnych aranżacjach liczy się pomysł. Ten fotel przypominający koniczynę jest na to niezbitym dowodem. Będzie on oryginalnym dodatkiem do pomieszczenia, które ma wyróżniać się stylem i niebanalnym wystrojem.

Fotel tapicerowany, stylizowany na klasyczny, który jednak wpisuje się w specyfikę trendu nowoczesnego za sprawą jaskrawego koloru obicia. W teorii mebel ten stanowi połączenie dwóch stylów, jednak i to nawiązywanie do tradycji jest nieodłączną cechą stylu modernistycznego. Nowoczesna interpretacja fotela dopełniona jest ciekawym kolorem, który doda życia nawet najbardziej ponuremu wnętrzu.

Fotel ? jajo jest bardzo znanym elementem wyposażenia pokoju. To rzadko spotykany, aczkolwiek unikalny i ciekawy obiekt. Jego nadzwyczajny design urozmaici wiele wnętrz ? od pokoju dziecięcego poprzez salon, do gabinetu. Stanowi on miejsce intymne ograniczone barierą, a przy tym jest komfortowy i wygodny. Jest to świetny mebel do relaksu i odpoczynku.

Kategoria: Wystrój wnętrz

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.